Just you and me tady


Chceš zveřejnit svojí FFku na mým blogu? Tak mi jí pošly na mail: news-about-stars@seznam.cz

Přítel mojí nejlepší kámošky? - 2.díl

31. května 2010 v 20:29 | Mary |  Přítel mojí nejlepší kámošky?
bvcdrtzujhvcxsertzujh

2.díl
"Dobré ráno." popřeju Sue. "Dobré ráno. Jak ses vyspala?" zeptá se mě. "Celkem dobře." odpovím a usměju se na ní. "Super. Udělala jsem ti snídani." položí přede mě talíř s jídlem. "Díky." poděkuju jí. "Já musím tě do práce. Tak se tady měj." rozloučí se se mnou. "Ahoj." rozlouším se s ní. Dojím snídani a umyji po sobě talíř. Převlíknu se do sportovního oblečení a vezmu si ipod. Zamknu dům a běžím směr pláž. Miluju běhání. Jen tak běžet poslouchat hudbu a na nic nemyslet. Po hodině se vrátím zpátky domů a hned si dám rychlou sprchu. Zapnu si notebook a mrknu na mobil. 2 zmeškaní hovory od mamky. Vytočím její číslo. "Prosím?" ozve se z telefonu. "Ahoj. Co jsi potřebovala?" zeptám se jí. "Nic důležitýho. Jen jsem se chtěla zeptat jak se máš." řekne. "Aha. Mám se fajn. Byla jsem si před chvly zaběhat." vysvětlím důvod, proč jsem nevzala mobil. "Aha. Už jsi byla u Demi?" zeptá se mě zvědavě. "Ne nebyla." odpovím. "Jak to?" zeptá se nechapavě. "Mami, přiletela jsem se včera. A na víc nemám tady ještě auto." vysvětlím. "No jo vlastně." řekne trochu smutně. "Co doma?" zeptám se. "Táta je v práci. Sestra šla někam na focení a já jsem s Jonathanem doma." odpoví mi. "A co Ben?" zeptám se na mého psa. "Pořád leží u dveří a kňučí. Asi mu chybíš." řekne. "Aha." odpovím smutně. "Tak mě tak něco napadlo." řekne mamka nadšeně. "Co?" zeptám se jí. "Co kdybych zítra přiletěla a přivezla ti Bena?"zeptá se mě. "To by bylo super." rozzářím se. "Dobře. Vezmu všechno co bude potřebovat. A když už tam budu, tak se můžem zastavit za Dianou a Demi." navrhne. "Tak jo." odpovím ne zrovna štastně. "Super. Budu muset končit zlato. Musím udělat oběd. Tak zítra pa." rozloučí se se mnou. Ani se s ní nestačím rozloučit a zavěsí mi to. Na netu si vyhledám nejbližší fitness centrum a napíšu si adresu na papír.

VEČER
"Mamka poletí ráno." oznámí mi Sue po telefoná tu s mamkou. "Dobře. Nebude ti opravdu vadit, že tady budu mít Bena?" zeptám se jí. "Nebude." usměje se. "Jdu se vykoupat." řeknu mi a odejde nahoru. Já si jdu sednout do obýváku a zapnu TV. Chvíly projíždím všechny. Zastavím to na disney channel, když tam uvidím Demi. Chvíly na to koukám a pak to přepnu na HBO, kde začnou dávat Shreka. Dokoukám Shreka a jdu k sobě do pokoje. Zapnu si notebook a vyhledám něco o mojí bývalí nejlepší kámošce. Najdu toho o ní hodně. Od té doby co se na mě vykašlala a dala přednost jiným jsem o ní nechtěla nic slyšet. Bylo těžké zapomenout a ještě těžší bylo neslyšet o ní nic. Nenaviděla jsem jí za to, že porušila naše slib. Dali jsme si slib, že nás nikdy nic nerozdělí a že budem nejlepší kámošky navždycky. Dokonce jsme si i vyměnily krev. Obě jsme se řízli do prstu a potom přiložili svoje prsty k sobě. Věřila jsem jí a ona mě sprostě odkopla.

>>Flash Back<<
"Pořád ti to nezvadá?" zeptá se mě mamka. "Ne." rozbrečím se ještě víc. "Třeba ted nemá čas. Je na natáčení nebo tak někde. Zavolej jí večer." uklidnuje mě mamka. "Dobře." odejdu do pokoje a lehnu si na postel. Po chvíly uslyším klepání na dveře. "Dále." řeknu. "Zlato, já vím, že jsi smutná. Ale všechno bude dobrý." utěšuje mě mamka. "Nebude." odporuju. "Babička by nechtěla, aby ses takhle trápila." řekne mi. "Já vím. Proč musela zrovna ona?" rozbrečím se. "Pojd ke mne." obejme mě mamka. "To bude dobrý, uvidíš." podle hlasu poznám, že také brečí. "Její smrt zaskočila všechny. Nic s tím neuděláme." pustí mě a utře si slzy. "Zůstane v naši srdcích a vzpomínkách." pohladí mě po vlasech a odejde. Schovám se pod deku a dál brečím. Vyčerpáním usnu. Vzbudím se večer. Kouknu se na mobil jestli nemám zmeškaný hovor od Demi a nic. Zkusím jí zavolat. "Co je?" uslyším otrávený hlas. "Dems?" řeknu. "No? Co chceš? Ted nemám čas jsem na party." řekne. "Demi..já.." koktám. "Ježiši na to tvoje koktání opravdu nemám čas." řekne naštvaně. "Demi!" uslyším v telefonu. "Hele musím končit. Čau." zavěsí mi to. Chvíly nevěřícně koukám na ten mobil a přemýšlím jestli se mi to nezdálo. "Mami!" zakřičím. "Ano?" přiběhne mamka. "Štípni mě, prosím tě." řeknu jí. "Proč?" zeptá se nechapavě. "Chci vědět jestli nespím a není tohle všechno jenom zlý sen." vysvětlím. "Nespíš, zlato." řekne smutně. Já se okamžitě rozbrečím. Moje nejlepší kamarádka skoro od narození. Se na mě vykašlala a odkopla, když mi je nejhůř na světě. S brekem vstanu a začnu trakat všechny společné fotky s Demi. "Co to děláš? Co se stalo?" zeptá se vyděšená mamka. "Co se stalo? Demi se na mě vysrala kvůli nějáký debilní party. To se stalo odkopla mě ted když jí nejvíc potřebuju." křičím. "Zlato to bude dobrý. To se něják vyřeší." snaží se mě uklidnit. "Nevyřeší." odpovím jí. Vyházela jsem všechno co jsem od ní dostala a všechny vzpomínka na ní. Asi dva dny se mi snažila dovolat, ale já jí to ani jednou nezvedla. Potom to vzdala a už se nikdy neozvala.
>>The End Flash Back<<

Přivzpomínce na ten den mi začnou téct slzy. "Nebudu kvůli ní brečet." napomenu se. Vypnu notebook a jdu spát.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (547)
Zobrazit starší komentáře

501 Aaronkeero Aaronkeero | E-mail | Web | 16. října 2018 v 12:32 | Reagovat

<a href=http://yljou.us/>http://yljou.us/</a> GeoxiffOrititneftola

502 ZNJuan ZNJuan | E-mail | Web | 17. října 2018 v 21:02 | Reagovat
503 Danielwet Danielwet | E-mail | Web | 18. října 2018 v 0:44 | Reagovat

<a href=http://txdjw.us/>http://txdjw.us/</a> GeoxiffOrititneftola

504 Robertalask Robertalask | E-mail | Web | 18. října 2018 v 5:52 | Reagovat

Только в 27 из 84 жилых комплексах массового сегмента «старой» Москвы на сегодняшний день доступны ипотечные программы без первоначального взноса, подробности смотрите на сайте <a href=http://vuloff-zen.ru>http://vuloff-zen.ru</a>

505 SgenacMoide SgenacMoide | E-mail | Web | 18. října 2018 v 18:44 | Reagovat

В эти дни невероятно много компаний пользуются складским оборудованием. По сути, в это время каждая крупная организация имеет свой склад. Оборудование для склада безумно тяжко найти. К слову, если речь идёт про большие города, мегаполисы. Хотя, если вам надо будет приобрести складское оборудование, вы можете зайти на storehouse.ua, где вы обязательно что-то сможете найти для себя.

Фирма Storehouse является молодой и динамично-развивающейся структурой. Она производит комплексное оборудование складов, еще есть и <a href=http://storehouse.ua/warehouse/racks/drive-in/>въездные стеллажи</a>  которым пользуются почти все крупные организации. Если вы приняли решение открыть склад и вам потребуются стеллажи для склада, заказать их вы можете в компании. Менеджеры помогут выбрать вам определенное для вас оборудование согласно вашим задачам. С помощью размеров, которые вы дадите, реально подобрать стеллажи любого размера. Фирма выпускает и предлагает складские стеллажи очень высокого качества.

Если вам нужны твердотопливные котлы длительного горения, приобрести такие вы можете на storehouse.ua, где вы также получите гарантию на них. Большинство котлов оснащены инновационными параметрами. Необходимо также сказать и то, что в компании доступно оборудование для порошковой покраски. Если вам потребуются паллетные стеллажи, их можно заказать также оптом. Невероятно огромная база стеллажей находится в продаже. В это время стеллажи паллетные покупают даже супермаркеты. Они очень удобные и их удобно устанавливать на складах. Если вам потребуются паллетные стеллажи для склада, заказать по великолепной цене стеллажи можно в фирме Storehouse, где вас проинформируют по главным моментам.

В организации трудятся менеджеры, которые предоставляют консультации и помогают с выбором. Если вы захотите получить консультацию не по телефону, а в индивидуальном порядке, вам надо прийти в офис компании по адресу г. Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 27 (3-й этаж), где вам полностью всё объяснят.

У нас доступны к продаже также и консольные стеллажи и <a href=http://storehouse.ua/warehouse/racks/cantilever/>консольные стеллажи цена</a> . Их реально использовать в различных целях. Они невероятно компактные, применять их возможно в разных целях. Сегодня консольные стеллажи купить оптимально в надёжном месте. Если вы желаете, чтобы они долго стояли, оптимальный вариант – зайти на storehouse.ua, где вас проинформируют обо всём. Вы можете также приобрести консольные стеллажи для склада любых размеров и из разных материалов.

Фирма выполняет монтаж и демонтаж стеллажей различных размеров. Вы можете заказать глубинные стеллажи, которые круто подойдут в гараж или в магазин. Их возможно также применять за городом в различных целях. Если у вашей компании склад размещен в другом помещении, они легко подойдут для установки в здании. Сейчас стеллажи набивные глубинные очень много людей покупают и приобрести их реально по хорошей цене.

Фирма также занимается второстепенными услугами. Так, вы можете заказать фрезерные работы или токарные работы. Если вас при этом заинтриговали другие услуги Сторхауз Украина, в любой момент можно связаться с специалистами. Портал организации разработан для разных людей. На нём могут разобраться как парни, так и девушки. У него великолепный дизайн, легкий интерфейс, и он очень приятен внешне.

В компании Сторхауз работают опытные ребята. К ним реально обращаться по любым вопросам. Они помогут выбрать вам даже узкопрофильные предметы. Если вам необходимо приобрести тележку для склада, сделать это можно быстро. А дополнительную консультацию вы можете узнать у специалистов по телефону +38(044)369-58-01, по которому они всегда предоставляют ответы.

506 JosephFY JosephFY | E-mail | Web | 18. října 2018 v 23:26 | Reagovat
507 RobertHig RobertHig | E-mail | Web | 19. října 2018 v 2:00 | Reagovat
508 Mopakewable Mopakewable | E-mail | Web | 19. října 2018 v 6:31 | Reagovat

Сегодня ключевым средством общения является телефон. С помощью мобильных гаджетов мужчины не только разговариваются, но и применяют интернет. Бывают и такие моменты, когда телефоны ломаются и их необходимо ремонтировать. Возникает дилемма касаемо того, где лучше отремонтировать устройство. Если вам нужен ремонт айфона или ремонт гаджетов Samsung, надо перейти к нам на сайт.

На mmt-service.ru вам отремонтируют устройство. Если вас привлекает быстрый ремонт и <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/xiaomi/xiaomi-mi-3-pro/>Ремонт Xiaomi mi 3 pro</a> , вы можете смело обращаться в организацию MMT-Service. Менеджеры фирмы работают ежедневно и смогут починить все гаджеты очень быстро. Стоит также отметить и факт того, что сотрудники устанавливают оригинальные детали. Если они отсутствуют, они заказывают их в компанию. Очень много мужчин получают и дополнительные плюшки вовремя ремонтных работ или другие бонусы.

Сервис ремонтирует новые гаджеты. Если вам необходим ремонт Meizu устройств, а так же <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/xiaomi/xiaomi-mi-4s/>Ремонт Xiaomi mi 4s</a> , обращаться вам надо по контактам +7-(812)-985-82-12, где вас проинформируют. Менеджеры компании считаются надёжными сотрудниками, и они смогут починить даже самое сложное устройство. Бывают случаи, когда другие сервисные центры отказывают ремонтировать ваше устройство. Ключевое преимущество сервиса MMT-Service в том, что они не откажут в ремонтных работах и смогут устранить неполадки любой сложности.

Организация сможет починить также и телефоны других моделей. Если вам необходим будет ремонт Huwei, специалисты сервиса могут моментально отремонтировать любую модель. Мастера сервиса имеют огромный опыт в работе с техникой Huwei и заменят детали при нужде очень быстро.

Сотрудники проходят регулярно курсы повышения квалификации и усовершенствуют свои навыки и знания ежегодно. Профессионалы понимают в сложных системных и технических вопросах. Именно из-за этого с фирмой сегодня сотрудничают не только официальные поставщики деталей, но и известные корпорации. Сегодня в компанию обратилось уже более 12.000 клиентов и все они остались довольны услугами компании.

Компания находится в Санкт-Петербурге по адресу Энгельса 139/21 ТК Шувалово, 2й этаж, секция С-10, или Санкт-Петербург, Трамвайный проспект, 17/2, ТЦ Нарва, Секция 51. Вы также можете прийти по адресу Санкт-Петербург, пл. Александра Невского, 2Е, вход с набережной, 5й подъезд, где вам помогут с ремонтом.

509 Mopakewable Mopakewable | E-mail | Web | 19. října 2018 v 8:53 | Reagovat

Сейчас основным средством коммуникаций является телефон. С помощью мобильных устройств мужчины не только разговариваются, но и применяют интернет. Бывают и такие случаи, когда гаджеты выходят из строя и их нужно чинить. Появляется дилемма касаемо того, где оптимально отремонтировать устройство. Если вам нужен ремонт айфона или ремонт устройств Samsung, оптимально зайти к нам на сайт.

На mmt-service.ru вам отремонтируют устройство. Если вас привлекает быстрый ремонт и <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/alcatel/alcatel-idol-2-mini-l-6014x/>Ремонт Alcatel idol 2 mini 6014x</a> , вы можете без проблем обращаться в компанию MMT-Service. Специалисты фирмы работают в рабочее время и смогут починить любое устройство невероятно быстро. Стоит также подчеркнуть и факт того, что менеджеры ставят оригинальные детали. Если они отсутствуют, они заказывают их в сервис. Невероятно много людей получают и дополнительные скидки вовремя ремонта или другие бонусы.

Сервис ремонтирует старые телефоны. Если вам необходим ремонт Meizu устройств, а так же <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/sony/sony-xperia-e1/>Ремонт Sony xperia e1</a> , обращаться вам следует по контактам +7-(812)-985-82-12, где вас проконсультируют. Специалисты компании считаются талантливыми ребятами, и они смогут отремонтировать даже самое проблемное устройство. Бывают случаи, когда другие сервисные центры отказывают править ваше устройство. Ключевое преимущество фирмы MMT-Service в том, что они не откажут в ремонте и смогут устранить неполадки любой сложности.

Фирма сможет починить также и мобильные других моделей. Если вам необходим будет ремонт Huwei, профессионалы сервиса могут в сжатые сроки отремонтировать любую модель. Мастера сервиса имеют большой опыт в работе с гаджетами Huwei и заменят детали при случае очень быстро.

Сотрудники проходят постоянно курсы повышения квалификации и улучшают свои навыки и познания ежегодно. Эксперты разбираются в трудных системных и технических вопросах. Именно по этой причине с компанией в это время сотрудничают не только официальные поставщики запчастей, но и крупные компании. Сегодня в компанию обратилось уже более 15.000 клиентов и все они остались довольны услугами сервиса.

Сервис работает в Санкт-Петербурге по адресу Энгельса 139/21 ТК Шувалово, 2й этаж, секция С-10, или Санкт-Петербург, Трамвайный проспект, 17/2, ТЦ Нарва, Секция 51. Вы также можете обратиться по адресу Санкт-Петербург, пл. Александра Невского, 2Е, вход с набережной, 5й подъезд, где вам окажут помощь с ремонтом.

510 DavidFaugh DavidFaugh | E-mail | Web | 19. října 2018 v 10:10 | Reagovat
511 ChesterWA ChesterWA | E-mail | Web | 20. října 2018 v 5:46 | Reagovat
512 TimothyLS TimothyLS | E-mail | Web | 21. října 2018 v 0:26 | Reagovat
513 CurtAC CurtAC | E-mail | Web | 21. října 2018 v 8:05 | Reagovat
514 Henrylal Henrylal | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 7:06 | Reagovat

<a href=http://gearso.eu>http://gearso.eu</a> GeoxiffOrititneftola

515 Holliecom Holliecom | E-mail | Web | 5. listopadu 2018 v 20:53 | Reagovat

Long and fluffy eyelashes are the dream of every woman. If you are tired of looking for the perfect mascara, and your natural eyelashes are not too fluffy and long, then eyelashes extensions Dubai are an easy way out.

Site: https://artofbeautycenter.ae/eyelashes-extentions-dubai/
Location: 1017b Al Wasl Road, Umm Suqeim 2, Manara Area, Dubai, United Arab Emirates
Phone: +971 4 344 4004
Online Booking: https://artofbeautycenter.ae/online-consultation/

516 Victorsaddy Victorsaddy | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 3:32 | Reagovat

PTHC

Siberian Mouse

First-class CP Shortclip 2018

Valya Mount HMM Series Laura Disunite a significant Falko Authentication

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

vvv.unoforum.pro/?0-0

517 NancyRon NancyRon | E-mail | Web | 17. listopadu 2018 v 17:37 | Reagovat

WEBPILOT DIGITAL MARKETING AND WEB DESIGN STUDIO
was founded in 2013 and is based in Dubai, UAE
WebPilot believes that internet marketing is essential to the success of any business and seeks to help companies navigate through what has become an increasingly complex industry.
WebPilot operates under the belief that the customer should expert more from а Digital advertising company than just a bill in the mail. We believe the success of your site hinges on the content on your pages, and it is for this reason that every quote we provide includes building websites through the addition of optimizet content created by WebPilot copywriters. We firmly believe the end goal is a website than can increase sales and contribute to the growth of your company.
Site: https://webpilot.pro/services
Email: seorayua@gmail.com
Whatsapp: +79063121620

518 DonaldTrilI DonaldTrilI | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 16:35 | Reagovat
519 Josephwab Josephwab | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 9:18 | Reagovat

<a href=http://ssaa.info/are-you-abusing-adipex/>Are You Abusing Adipex?</a> GeoxiffOrititneftola

520 KevinSokib KevinSokib | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 13:56 | Reagovat

<a href=http://tsxk.info/can-dogs-safely-take-adderall/>Can Dogs Safely Take Adderall?</a> GeoxiffOrititneftola

521 KennethCal KennethCal | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 18:09 | Reagovat

<a href=http://bokepku.us/order-cheap-alprazolam-online/>Order Cheap Alprazolam Online</a> GeoxiffOrititneftola

522 Garlandquoth Garlandquoth | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 23:51 | Reagovat
523 Richardrix Richardrix | E-mail | Web | 21. listopadu 2018 v 23:56 | Reagovat
526 Andrewfelty Andrewfelty | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 16:35 | Reagovat
527 Michealvox Michealvox | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 16:48 | Reagovat
528 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 18:50 | Reagovat
529 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 3:49 | Reagovat
530 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 5:15 | Reagovat
532 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 11:50 | Reagovat
533 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 16:54 | Reagovat
534 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 17:36 | Reagovat
535 RonaldNok RonaldNok | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 20:22 | Reagovat
538 kolyasBlave kolyasBlave | E-mail | Web | 7. prosince 2018 v 7:58 | Reagovat

Доброго времени суток; интересная подборка материалов <a href=http://mamaimalysh.com.ua/category/detskie_kolyaski>этом</a> во многих моделях люлька оснащена регулируемой спинкой, благодаря чему крошка с шести месяцев сможет находиться в положении полусидя и сидя.в зимнее же время они начнут увязать в снегу, в то время как пластиковые колеса пройдут по нему безо всякого труда.большое и широкое сидение в 30 см, регулируемая подножка.

539 lucyNok lucyNok | E-mail | Web | 8. prosince 2018 v 2:13 | Reagovat

<a href=http://duplos.eu/>http://duplos.eu/</a> GeoxiffOrititneftola

540 landonNok landonNok | E-mail | Web | Pondělí v 19:10 | Reagovat

<a href=http://svobn.us/>http://svobn.us/</a> GeoxiffOrititneftola

541 JamesVom JamesVom | E-mail | Pondělí v 23:20 | Reagovat

Вечный проект без http://a9i.ru/543485529 Смарт-контракт. 9 usd навечно или Без вложений

542 madelineNok madelineNok | E-mail | Web | Čtvrtek v 22:17 | Reagovat

<a href=http://drogeries.eu>http://drogeries.eu</a> GeoxiffOrititneftola

543 vyacheslavNok vyacheslavNok | E-mail | Web | Pátek v 14:46 | Reagovat

<a href=http://vlfvg.us>http://vlfvg.us</a> GeoxiffOrititneftola

544 tverdimiraNok tverdimiraNok | E-mail | Web | Pátek v 20:28 | Reagovat

<a href=http://sjvel.us>http://sjvel.us</a> GeoxiffOrititneftola

545 keithNok keithNok | E-mail | Web | Včera v 6:03 | Reagovat

<a href=http://vyhps.us>http://vyhps.us</a> GeoxiffOrititneftola

546 ianNok ianNok | E-mail | Web | Včera v 17:14 | Reagovat

<a href=http://rsaqe.us>http://rsaqe.us</a> GeoxiffOrititneftola

547 Detkihop Detkihop | E-mail | Web | Dnes v 0:43 | Reagovat

Лучшая подборка интересных событий :<a href=http://mamaimalysh.com.ua/category/dlya_sna>mamaimlysh.com.ua</a> многие модели оснащаются дополнительными аксессуарами, к примеру, навесом или одеялом для утепления.заметим также, что, в отличие от многих интернет магазинов, мы выставляем только реальный ассортимент и по настоящей цене.этот универсальный трансфомер подойдет малышам от рождения и до трех лет.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama