Just you and me tady


Chceš zveřejnit svojí FFku na mým blogu? Tak mi jí pošly na mail: news-about-stars@seznam.cz

Červenec 2010

Jsem na chvíly zpátky

31. července 2010 v 20:30 | Mary |  Moje kecy
Vratila jsem se domu o den dvriv abych si mohla zabalit a jat o den driv s kamoskou na chatu... Budu tam dva týdny, takže nebudu přidavat novinky. Docela mě to mrzí ale nebudu mít přístup na net... Ted se pustím do překladaní 5. dílu Jonas...:) Ale nevím jestli to stihnu než odjedu budu se snažit. 

Pro Sbéééčka: Nebudu tady dva týdny a ted nemam moc čas, takže nebudu obíhat. Takže si mě prosím nemažte!!! Děkuju...:)

Jinak nechtěl by někdo z mých affku přidávat novinky když tady nebudu? Nemam čas nastavit članky a ještě prekladat... To bych musela být celou noc vzhuru.. A to asi ne...:( Kdyby někdo chtěl tak napište.. Budu vám mooc vděčna děkuju...:)

Tajný deník 7.díl - Hádka

30. července 2010 v 15:00 | Ájinka23 |  Tajný deník
JOE:
Ráno jsem musel vstávat v 5:00, protože ještě před natáčením jsme jeli do rádia na 6:00. Tenhle život hvězd je někdy hodně unavující, ale má to i své výhody.
Přišel jsem na snídani a tam se na mě všichni divně koukali. Vypadalo to, že Nick s Kevinem to včera všem řekli a slíbili mi, že to nikomu nepoví. Musím se jich zeptat, co jim řekli. Pořád se na mě všichni dívali a já jsem to už nemohl vydržet. Rychle jsem dojedl a šel pryč. Jenomže mamka mě zastavila. ,,Joe, mi víme, že Andie lžeš" ,,A vadí vám to?" ,,Joe, co když se to dozví? Myslíš si, že ti pak řekne, že to nevadí, že budete jen kamarádi?" ,,Když jí to neřeknete, tak se to nedozví" ,,Jak to můžeš vědět? Co když se o tom s někým budeš bavit a ona vás uslyší? Doufám, že víš, že jí zlomíš srdce, když se to dozví" ,,Já to vím, ale to se nikdy nestane." s tímhle jsem odešel. Oblekl jsem se do nějakého čistého oblečení a šel se podívat, kde jsou Nick a Kevin. Oba byli v obyváku a dívali se na televize, než pro nás přijede auto. ,,Kluci? Mohli byste mi odpovědět na pár


Lepší zapomenout 5. díl

29. července 2010 v 15:30 | nikisek125 |  Lepší zapomenout
Lepší zapomenout….. 5.díl

Nikki

Sedím v letadle směr Los Angeles.
Včera jsem byla navštívit rodiče a omluvit se jim.
Uvědomila jsem si, že už je nikdy nebudu moct obejmout a že už je nikdy neuvidím! Až moc drsná realita! Nenávidím to všechno!
Teď hlavně toho Rusa co mi už v Londýně lezl na nervy. Co si o sobě myslí, že když tady na mě čumí, jako kdyby ještě v životě neviděl holku, že si k němu půjdu přisednout. Nikdy!
Možná že jsem taková byla dřív, že mě těšil obdiv ostatních a že jsem vždycky chtěla být víc! Ale co s toho mám teď, svojí vinou jsem zabila svoje rodiče a to si nikdy neodpustím!
A co to mám za přátele! Neozvali se od chvíle co jsem byla v nemocnici, ani za mnou nepřišli! To si o nich mám myslet že jsem jim byla dobrá, jenom pro to že jsem byla populární!
Nevím jestli se mi dělá blbě z nich ,nebo že zažíváme turbulence nad oceánem.

Tajný deník 6.díl - Udělal jsem dobře?

27. července 2010 v 15:00 | Ájinka23 |  Tajný deník
ANDIE:
Joe mě políbil a já jsem se cítila jako v sedmém nebi. Na tohle jsem čekala už dlouho. Jsem do něj zamilovaná asi rok, ale o tomhle se mi ani nesnilo. Myslela jsem si, že zůstaneme jen kamarádi. Navždy. I když, tohle se vlastně stát může. Něco se mezi námi stane, pohádáme se, Joe zjistí, že mě nemiluje nebo naopak a bude konec. Ale tohle nepřipustím, budeme spolu.
Ještě chvíli jsme se s Joem líbali a pak mě odvezl domů. Nedalo mi to a před domem jsem ho znovu políbila a pak se ho zeptala. ,,Uvidíme se zítra?" ,,Nevím, zítra skoro celý den natáčíme, takže asi ne." ,,Škoda" byla jsem zklamaná. Chtěla jsem s ním být pořád, jenomže by to stejně nešlo. On je známá celebrita a já. Já nejsem nic. ,,Tak pa" řekla jsem mu a otočila se, že půjdu pryč, když začal mluvit. ,,Leda, že...." ,,Leda že co?" ,,Leda že bys chtěla jít se mnou na natáčení" ,,A nebudu vás rušit?" ,,Doufám, že ne. To je na tobě. Takže pokud tam chceš celé natáčení křičet, tak radši nechoď." ,,Tak to nebudu. Takže, v kolik pro mě přijedeš?" ,,Asi v 8:00" ,,Tak brzo?" ,,Říkal jsem ti tam budu od rána do večera" ,,Tak dobře, budu připravená" pak jsme se ještě políbili a zašla jsem do domu. Dnešní večer byl nádherný. Takhle jsem si vždycky představovala. Já a Joe, sami na pláži a dívat se na hvězdy.


Critical, piano version Music Video

26. července 2010 v 19:00 | Mary |  JONAS 2
PŘEDNASTAVENO!

Tahle píšnička je užasná hlavně pisno verze...:)
Joe Jonas - Road Dogs Trailer

26. července 2010 v 14:24 | Mary |  Joe - News

Selena outside The Last Show With David Letterman in New York (20.7)

26. července 2010 v 14:00 | Mary |  Selena Gomez
Sel to moooc slušelo...:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Navštěvnost (19.7-25.7)

26. července 2010 v 13:53 | Mary
Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:
Pondeli: 70
Utery: 102
Streda: 79
Ctvrtek: 64
Patek: 37
Sobota: 33
Nedele: 35

Celkem: 420

WOOOW, to utery je skvelý!!!! Děkuji moooc!!!

Selena Gomez on the Today Show - 21 July

25. července 2010 v 15:30 | Mary |  Selena Gomez
PŘEDNASTAVENO!Jonas LA Soundtrack Official Promo

24. července 2010 v 15:00 | Mary |  JONAS 2
PŘEDNASTAVENO!